Svetová firma DESJOYAUX

Zverte sa do rúk odborníkov francúzskej spoločnosti Desjoyaux!

Pri značke Desjoyaux je radosť z kúpania zaručená naším know-how. Naša pozícia svetovej jednotky v zapustených bazénoch je pre vás zárukou kvality.

FRANCÚZSKA RODINNÁ FIRMA

Sme francúzska rodinná firma, ktorá je hrdá na svoje hodnoty. Vo francúzskom výrobnom závode rodiny Desjoyaux, pochádzajúcej z okolia mesta Saint-Etienne, sa dodnes projektujú a vyrábajú konštrukcie bazénov, bazénové schodiská aj dlažby a exportujú sa do celého sveta.

JEDINEČNÝ KONCEPT

Inovácia, jednoduchosť... to je filtrácia bez potrubných rozvodov a dômyselná, trvanlivá konštrukcia umožňujúca ľahkú a bezpečnú výstavbu... To je jedinečný koncept, ktorý necháva viac miesta pre vaše potešenie.

KOMPLEXNÁ PONUKA

Ponuka Desjoyaux ide ďalej než len k bazénu. ...rieši jeho príslušenstvo, doplnky k bazénom, dekorácie, roboty, zastrešenie... Desjoyaux je bazén, ktorý využijete na tisíc spôsobov.

180 000 BAZÉNOV

Už pre 180 000 rodín sme vytvorili prázdninové prostredie priamo u nich doma. Desjoyaux je svetovou jednotkou v betónových zapustených bazénoch a značkou spoľahlivosti už 50 rokov.

V 80 KRAJINÁCH SVETA

S našou sieťou 450 predajcov v 80 krajinách sveta sme k vám blízko a môžme vás sprevádzať pri výstavbe a užívaní bazéna.

Dávame záruky medzinárodnej spoločnosti pre dokonalý pokoj vašej duše!

Svetová firma DESJOYAUX
Svetová firma DESJOYAUX

Rozhodujete sa pre bazén? Vieme ako na to!