Ohrev vody

Pre teplú vodu v bazéne

Objavte naše spôsoby vykurovania a vyberte si také, ktoré najlepšie zodpovedá využitiu vášho bazéna Desjoyaux.

Tepelné čerpadlo Desjoyaux

Tepelné čerpadlo Desjoyaux

Použitie tepleného čerpadla JD Pac vám zaručuje pohodlie a pohodu, ktoré sa opierajú o spoľahlivú, úspornú a ekologickú technológiu. 80 % energie odovzdanej bazénovej vode pochádza z tepelnej energie obsiahnutej vo vzduchu. Ak sa kombinuje s tepelným krytom (bublinková fólia), predĺži vám tepelné čerpadlo kúpaciu sezónu na dvojnásobok.
Elektrický ohrev

Elektrický ohrev

Používate bazén iba občas? Máte bazén na chate alebo na chalupe? V tom prípade je pre váš bazén vhodné elektrické vykurovanie bazéna. Ak používate bazén iba občas, je elektrický ohrev Desjoyaux najmenej náročný na investície a inštaláciu; jeho prevádzka je však najdrahšia. Je to riešenie, ktoré je vhodné v prípade, že nevyužívate bazén každý deň.
Tepelný výmenník

Tepelný výmenník

Pripojte tepelný výmenník Desjoyaux k vášmu kotlu na zemný plyn, získate tak rýchly ohrev vody za prijateľnú cenu. Vykurujete váš dom pomocou kotla? Ak sa jedná o kotol na zemný plyn, potom neváhajte! Výmenník pripojený ku kotlu na zemný plyn je vynikajúcim riešením, ako dosiahnuť rýchly ohrev pri prijateľných nákladoch.

Rozhodujete sa pre bazén? Vieme ako na to!